fbpx

Online
marketing

Váš úspěch je u nás na prvním místě. Podpoříme návštěvnost webu, zvýšíme zájem fanoušků o příspěvky na Vašich sociálních sítích a získáme konverze za smysluplné ceny. Vše s ohledem na Vaše cíle.

Bez investice do reklamy je to jako
chodit do obchodu bez peněz.

Co online marketing obsahuje?

Správa sociálních sítí, PPC kampaně, Reklamy v obsahové sítích, E-mail marketing, SEO optimalizace, Analýzy klíčových slov, Analytiky, Audity,..

100+

Děkujeme za důvěru

100+

Děkujeme za důvěru

100+

Děkujeme za důvěru

Co vám online marketing přinese?

>

Zviditelnit
značku

>

Získat
návštěvnost webu

>

Získat nové
zákazníky

>

Zvýšit počet
konverzí

>

Budovat vztahy
se zákazníky

Jak spolupráce probíhá?

1.

V první řadě se potkáme
Zjistíme vaše očekávání, potřeby, cíle a také zda si sedíme jako lidé. Na základě poznatku připravíme plán a cenovou nabídku.

2.

Pustíme se do spolupráce
Pokud si plácneme, předáme si přístupy k marketingovým nástrojům, případně je založíme a nastavíme si komunikační kanály. (Asana, Slack)

3.

Realizujeme
Ve stanoveném rámci ze sebe dostaneme to nejlepší tak, abychom Váš business posunuli o kus dál.

4.

Vyhodnotíme
Pravidelně kontrolujeme, zda výsledky odpovídají očekáváním a optimalizujeme, abychom zajistili maximální možný přínos.

Online marketing

Spravujeme sociální sítě

Buďte nevšední, nechte své sociální sítě vyniknout nad konkurencí. Do realizace fotek a příspěvků se pouštíme s kreativitou a nadšením. Originální a zábavné sociální sítě nás baví!

Online marketing

Nastavujeme
kampaně

Tvoříme kampaně, které mají smysl. Nevyhazujte peníze za nefungující reklamy bez předem stanovených cílů. Určeme si metriky a pusťme se do vytváření efektivních kampaní, které dopomohou ke zvýšení prodejů a budování brandu.

Online marketing

Optimalizujeme pro vyhledávače

I nejlepší produkt musí být dohledatelný. Za použití správných klíčových slov nastavíme Váš web tak, aby byl dohledatelný i díky organickému vyhledávání. Výsledkem bude nejenom vyšší návštěvnost Vašich webových stránek, ale také navýšení Vašich prodejů.

Online marketing

Posíláme
maily

Spokojený zákazník=dobrý zákazník. Vaše stávající klienty oslovujeme i přes email marketing, který je efektivním a kreativním způsobem, jak pravidelně navyšovat obrat Vašeho byznysu až o desítky procent.

Online marketing

Analyzujeme a reportujeme

Výsledky Vašich kampaní nás zajímají. Abychom dokázali posouvat Váš byznys kupředu, nezapomíneme se ohlížet na výsledky našich reklam. Analyzování a vyhodnocování metrik je součástí naší každodenní práce.

Online marketing

Tvoříme
značky

Vizuální identitou brandu to začíná, dílčími službami končí. Veškerý obsah na Vaše webové stránky i sociální sítě tvoříme v jasně dané grafické ose. Ať už se jedná o vizitky nebo Vaše logo, každá dílčí služba musí odpovídat Vaší vizuální identitě.

Online marketing

Konzultujeme

Nikdo nemůže umět vše. S marketingem Vašeho byznysu Vám proto rádi poradíme. Společně odhalíme slabá místa a z těch silných učiníme Vaši konkurenční výhodu.

Tohle chcete vědět

Nezávazně poptat

Po-Pá 8-16 hodin

Napište

Za zeptání nic nedáte