fbpx

Marketingová strategie

Vy máte cíl, my známe cestu. Základem každého úspěšného podnikání je chytře zvolená marketingová strategie. Díky správně zvoleným marketingovým aktivitám bude Váš byznys nejenom růst, ale také se stane nezaměnitelnou a jedinečnou značkou, která nemá na trhu obdoby.

Bitva bez strategie
je předem prohraná.

Jak vám marketingová strategie pomůže?

Strategie je základním kamenem každého úspěchu. Nejenže Vám ušetří spoustu cenného času, který můžete věnovat dalšímu rozvoji podnikání, ale také zefektivňuje a posouvá Vaši firmu na novou úroveň. Strategie je začátkem Vaší cesty a úspěch jejím cílem.

100+

Děkujeme za důvěru

100+

Děkujeme za důvěru

100+

Děkujeme za důvěru

Co strategie obsahuje?

Situační analýza, Segmentace, Targeting, Positioning, Stanovení cílů, Taktiky, Audit stávajících kanálů, Komunikační strategie, Finalizace a Exekuce..

Co vám strategie přinese?

>

Vyhnete
se přešlapům

>

Porozumění
Vaší situace

>

Jasně
daný směr

>

Můžete ušetřit
moře peněz

Jak spolupráce probíhá?

Bez vás to nezvládneme.

1.

Nasloucháme
Po schválení cenové nabídky se sejdeme a promluvíme si o Vašem podnikání. Abychom mohli dýchat za Váš byznys, potřebujeme se cítit jeho součástí. Proto si rádi poslechneme vše o Vašich cílech, potřebách a zákulisních informacích.

2.

Tvoříme
Jakmile budeme mít veškeré potřebné informace, pustíme se do přípravy a tvorby strategie. I v této fázi Vás ale potřebujeme na telefonu. Určitě se objeví spousta nevyřešených otázek, na které budeme chtít znát odpověď. Jen tak docílíme perfektního výsledku.

3.

Opět zasedneme
Představíme Vám odvedenou práci a společně doladíme detaily, stanovíme KPI, které budeme sledovat a pustíme se do realizace.

4.

Realizujeme
Věříme, že se Vám s námi bude dobře spolupracovat. V takovém případě se můžeme domluvit na realizaci dalších dílčích služeb, které napomohou k plnění strategie, kterou jsme společně stanovili.

Marketingová strategie

Zkoumáme data

Jsme Váš byznysový parťák. Stanovíme Vaše konkurenční výhody a odhalíme slabá místa. Poznáme Vaše podnikání i cílové zákazníky. Zkrátka uděláme vše pro to, abychom zanalyzovali každý detail, který vám může pomoct.

Marketingová strategie

Segmentujeme
a cílíme

Nesnažte se prodávat všem. Prodávejte těm zákazníkům, u kterých to má smysl. Po analýze dat určíme cílové segmenty, které reprezentují nejziskovější část Vašeho trhu a těm nabídneme produkt šitý na míru.

Marketingová strategie

Definujeme
značku

Nebuďte kopií, buďte ORIGINÁLEM. Osobitá značka a kreativní komunikace je klíčem k tomu, aby zákazníci nakupovali právě u Vás. Vystupte z řady a udávejte trendy v oblasti Vašeho podnikání.

Marketingová strategie

Připravíme
plán

Improvizace je maraton, strategie zkratka do Vašeho cíle. Abyste k němu neběželi příliš dlouhou cestu, sestavíme strategicko-taktický plán, díky kterému budete vědět, jak snáze naplnit vytyčené vize. Stanovíme KPI, abychom mohli vyhodnocovat, jak se nám realizace daří.

Marketingová strategie

Realizujeme

Strategie je klíčová dírka, správná realizace je klíč. Zda budete dílčí kroky k naplnění cílů realizovat s námi, nebo bez nás, necháme na Vás. Vždy jsme ale připraveni uchopit věci do svých rukou a společně otevřít dveře za Vaší úspěšnou budoucností.

Nezávazně poptat

Po-Pá 8-16 hodin

Napište

Za zeptání nic nedáte