fbpx

Online marketing

Správa sociálních sítí

Firemní profil na Facebooku, Instagramu nebo TikToku už dávno není jen možností, ale téměř povinností. Sociální sítě přinášejí do firemní komunikace nový rozměr a přímou interakci se zákazníkem. V dnešní době nejsou sítě jen o zábavě. Je to také ideální místo, kde můžete lidem předat zajímavé informace o Vašem podnikání. Využijte proto sítě k vybudování image značky a oslovte originálním způsobem nové i stávající zákazníky.

Reklama
na Facebooku

Komunikujte v rámci největší sociální sítě a zasáhněte publikum napříč řadou generací

Reklama
na Instagramu

Propagujte svou práci skrz nejznámější médium mileniálů a oslovte statisíce uživatelů.

Reklama
na TikToku

Staňte se tvůrcem a ukažte svou značku ve zcela novém světle na kanále, který zažívá aktuálně největší bum.

Reklama
na LinkedInu

Využijte největší profesní sociální sítě na světě pro své podnikání.

Výhody sociálních sítí

Proč spolupracovat s námi?

Nejoblíbenější sociální sítě na světě od ledna 2022, seřazené podle počtu měsíčně aktivních uživatelů (v milionech)

Sociální sítě jsou pro vás neznámou? V našich článcích na blogu se dozvíte o nejpoužívanějších sociálních sítích a jak je efektivně využívat pro vaše podnikání nebo osobní profil.

Sledujte náš blog plný užitečných rad a návodů na správu a marketing sociálních sítí a tipy pro správce sociálních sítí.

Jak bude naše spolupráce
probíhat?

1.

Seznámení
Tady se naše cesty poprvé propojí. Pro lepší pochopení Vás potřebujeme dobře poznat. Na úvodní schůzce si popovídáme o Vašem podnikání a řeknete nám, co od spolupráce očekáváte. Zajímat nás budou také Vaše cíle, díky kterým najdeme způsob, jak Vám můžeme být nejvíce nápomocní.

2.

Tvoříme obsah
Důležitou přípravou je analýza Vaší stávající aktivity na sociálních sítích a analýza sociálních sítí konkurence. Na základě toho navrhneme vhodnou komunikační strategii a pustíme se do plánování, produkce a publikování obsahu.

3.

Propagace
Organický dosah je pryč. Našim klientům doporučujeme stanovit budget, který využijeme pro propagaci na sociálních sítích, a tím jejich komunikace získá přesah i mimo stávající fanoušky a zákazníky.

4.

Report
Vše pečlivě hlídáme a reportujeme. Po dobu spolupráce se může zájem uživatelů vyvíjet různými směry. Díky reportingu zjišťujeme, co funguje lépe a co méně, a na základě toho komunikaci upravujeme.

Budou s vámi
komunikovat:

MgA. Dominik Vladař >

Jednatel, Obchod

Dominik se ve WOXO stará o zajímavé projekty, jako je ten váš. Má pod sebou správu sociálních sítí a produkci. Bude to tak právě Dominik, se kterým budete řešit všechny důležité informace k úspěšnému chodu vašich sociálních sítí. Pomůže vám ale i v případě, že budete chtít naplánovat focení nebo natáčení promo videa nad rámec naší současné spolupráce.

Ing. Natálie Kocichová >

Sociální sítě, Project manager

Natálie se ve WOXO stará o zajímavé projekty, jako je ten váš. Má pod sebou správu sociálních sítí, a tak to bude právě Natálie, se kterou budete řešit všechny důležité informace k úspěšnému chodu naší spolupráce. Bude vás kontaktovat také ohledně plánování focení, termínů událostí a dalších informací, které na sociálních sítích nesmí chybět.

Školení

Hledáte způsob, jak se zdokonalit v oblasti sociálních sítích, abyste mohli posunout své podnikání kupředu? Naše školení vám poskytne potřebné znalosti a dovednosti. Naučíme vás základy správy sociálních sítí a efektivního marketingu v online světě.

Případové studie

Tohle chcete vědět

Nezávazně poptat

Po-Pá 8-16 hodin

Napište

Za zeptání nic nedáte