fbpx

Optimalizace

Váš web potřebuje neustálou péči a my mu ji rádi dopřejeme. V dynamickém online prostředí, které se neustále vyvíjí, nelze usnout na vavřínech. Optimalizace webu patří ke každodenní rutině, díky které dokážete držet krok s konkurencí.

Web je základním pilířem,
na kterém stojí Vaše podnikání.

Co optimalizace obsahuje?

Výzkum, testování, Optimalizace stávajícího webu, Zvyšování výkonu webu. Tvorba nového webu, Analytika, Reporting..

100+

Děkujeme za důvěru

100+

Děkujeme za důvěru

100+

Děkujeme za důvěru

Co vám optimalizace přinese?

>

Budete vidět
on-line

>

Zvýšení
konverzního poměru

>

Srozumitelnější prezentace
pro zákazníka

Jak spolupráce probíhá?

1.

V první řadě se potkáme.
Zjistíme Vaše očekávání, potřeby, cíle a také zda si sedíme jako lidé. Na základě poznatku připravíme plán a cenovou nabídku.

2.

Pustíme se do spolupráce
Pokud si plácneme, předáme si přístupy k marketingovým nástrojům, případně je založíme a nastavíme si komunikační kanály. (Asana, Slack)

3.

Navrhneme řešení
Ve stanoveném rámci navrhneme konkrétní řešení, jak posunout Váš business v online prostředí zase o kus dál.

4.

Zrealizujeme a vyhodnotíme
Pokud se Vám spolupráce bude zamlouvat, zajistíme pro Vás veškerou realizaci, vyhodnotíme a nastavíme pravidelný reporting.

Optimalizace

Testujeme

Řešení, které by Vám mělo pomoci. To je výsledkem testování, při kterém zjišťujeme potřeby Vašich zákazníků a zkoumáme jejich chování na webu.

Optimalizace

Optimalizujeme

Optimalizace, které Vás posunou dál. Na základě našich doporučení připravíme zadání pro Vašeho programátora, nebo se úprav změn ujmeme sami.

Pomocí našeho SEO auditu zjistíte, co schází jednotlivým stránkám vašeho webu z hlediska optimalizace pro vyhledávače a brání tak získat nové platící zákazníky.

Optimalizace

Tvoříme
nové weby

Změna od úplných základů. Tvorba nového webu, nebo redesign toho stávajícího. Na základě Vašich cílů vytvoříme webové stránky šité na míru.

Optimalizace

Analyzujeme
a reportujeme

Analýzy a reporty jsou alfa omega. Neustále sledujeme chování Vašich zákazníků a za využití analytických nástrojů vyhodnocujeme efektivitu Vašeho webu.

Nezávazně poptat

Po-Pá 8-16 hodin

Napište

Za zeptání nic nedáte