fbpx

Optimalizace

Tvorba webových stránek

Webové stránky jsou kontaktním místem značky, obchodním nástrojem a místem, kde lze dosáhnout důležitých konverzí. Krásné a funkční webové stránky mohou být motorem růstu firmy. Špatný web může naopak vaši značku poškodit. Skutečně kvalitní design webu však není snadný. Dnešní publikum má vysoká očekávání. Máte několik sekund - možná milisekund - na to, abyste návštěvníky přesvědčili, že váš web stojí za jejich čas. Ve WOXO se neustále soustředíme na potřeby uživatelů a navrhujeme weby, které rozvíjejí značky a vedou publikum k akci.

Výhody vlastního webu

Proč spolupracovat s námí?

One page

od

15 000

*Cena bez DPH

Small business

od

25 000

*Cena bez DPH

Custom

Individuální
cena

One page

Od 15 000

*Cena bez DPH

Small business

Od 25 000

*Cena bez DPH

Custom

Individuální
cena

Vybrané reference

Webové stránky na míru

Plastic Blister

Plastové obaly typu blistr

Royaltea

Bubble Tea

Resort Nová Polana

Moderní resort s úchvatným výhledem

Řeznictví u Bobra

Výtečné řeznictví s výtečným sortimentem

Řeznictví a uzenářství Latoň

Rodinné řeznictví a uzenářství
z malebné vesnice Chlebičov

Stavorenol stavební s.r.o.

Stabilní stavební firma s dlouholetou tradicí

100+

Děkujeme za důvěru

100+

Děkujeme za důvěru

100+

Děkujeme za důvěru

Jak bude naše spolupráce
probíhat?

1.

Seznámení + uživatelský průzkum
Začneme tím, že porozumíme vašemu podnikání. Promluvíme si s klíčovými zúčastněnými stranami a prozkoumáme data, která již máte k dispozici, včetně výkonnosti stávajících stránek. Zároveň si vyslechneme vaše představy a požadavky - prozkoumáme s vámi řadu možností a získáme představu o tom, jak reprezentovat vaši značku.

2.

Návrh a plánování
Strategie webu sladí navrhovanou strukturu, obsah a funkce webu s obchodními cíli. Prvním klíčovým výstupem je mapa webu, která zobrazuje strukturu a hierarchii stránek webu. Poté následují wireframy - černobílé návrhy v nízké věrnosti, které ukazují základní strukturu každé šablony stránek. Tyto výstupy jsou podpořeny co největším množstvím uživatelských průzkumů, které můžeme provést

3.

Stavba webu
Výsledkem fáze návrhu jsou plnobarevné makety jednotlivých šablon, které vycházejí z wireframů vytvořených během plánování. Každá maketa je vám v průběhu práce předložena k podrobné zpětné vazbě, počínaje domovskou stránkou. samozřejmostí je plně responzivní design, který navrhujeme zvlášť pro stolní počítač, mobilní telefon a tablet a optimalizujeme každý prvek a interakci pro každé zařízení.

4.

Optimalizace a spuštění
Nasazení webových stránek je proces, který vyžaduje pečlivou péči a pozornost, aby bylo zajištěno jejich hladké fungování. Proto ještě před samotným spuštěním webu prochází každá webová stránka testováním. Tyto testy zajišťují nejvyšší kvalitu ve všech aspektech před nasazením do ostrého provozu. Každý vztah s klientem je pro nás dlouhodobý. Vaše webové stránky můžeme průběžně monitorovat a podle potřeby provádět optimalizace pro zvýšení UX a konverzí.

Nezávazně poptat

Po-Pá 8-16 hodin

Napište

Za zeptání nic nedáte