fbpx

Služby

Branding

Váš brand je rozhodující! Moderní a svěží značka by měla být cílem každého inovativního podnikatele. Nespokojte se s průměrem. Vytvořme společně brand, který bude rezonovat s Vaší cílovou skupinou.

Logo není brand.

Co branding obsahuje?

Brandová strategie, Komunikační strategie, Obsahová strategie, Firemní identita (rebranding), Produkce, Komunikace..

100+

Děkujeme za důvěru

100+

Děkujeme za důvěru

100+

Děkujeme za důvěru

Co vám branding přinese?

>

Definuje se vaše pozice
v hlavách zákazníků

>

Odlišíte se
od konkurence

>

Budete
zapamatovatelní

>

Komunikace
bude konzistentní

Jak branding probíhá?

1.

V první řadě se potkáme
Zajímáte nás Vy. Zajímají nás Vaše vize a představy o směřování podniku. Na základě poznatku připravíme plán a cenovou nabídku.

2.

Zanalyzujme situaci
Aby vše mělo hlavu a patu, musíme kouknout na trh, Vaše zákazníky a také konkurenci. Poté se teprve pustíme do kreativy.

3.

Navrhneme a představíme řešení
Připravíme návrh Vaší vizuální identity, případně rebrandujeme stávající tak, aby rezonovala Vašimi potenciálními zákazníky a byla zapamatovatelná.

4.

Realizujeme
V případě, že se Vám s námi bude dobře spolupracovat, a my věříme, že ano, můžeme se pustit do dalších dílčích služeb např. správy soc. sítích, PPC kampaní.

Branding

Strategicky
přemýšlíme

Znáte svůj podnikatelský cíl? Máte vizi a jasně stanovené hodnoty společnosti? V brandové strategii prozkoumáme konkurenci, znalyzujeme prvky, kterými se lišíte od ostatních a stanovíme positioning Vaší značky. Všechny tyto dílčí informace nám pomohou k tomu, abychom dali Vašemu podnikání nový impuls.

Branding

Navrhujeme

Má Vaše firma tvář? V tvrdé konkurenci ostatních firem může vyniknout jen nezaměnitelný byznys. Navrhneme Vám firemní identitu či rebrandujeme stávající tak, abyste vynikli a zůstali v paměti Vašich potencionálních zákazníků.

Branding

Nastavujeme
komunikaci

Atraktivní obsah, výjimečný vizuální styl a nápaditý brand. To jsou jedny z mála příkladů toho, čím se odlišíte od Vaší konkurence. Stačí si jen předem připravit noty.

Branding

Fotíme
a natáčíme

V moderním online prostředí jsou poutavé fotografie a originální videa základem každé úspěšné značky. Ať už jde o obsah Vašich webový stránek nebo sociálních sítí, tvoříme fotky a videa, která mají příběh a odliší Vás od konkurence.

Branding

Zvyšujeme
povědomí

I nejlepší produkt musí být vidět. Pomocí sociálních sítí, placených kampaní a e-mailingu budeme šířit Vaši značku mezi širokou veřejnost, budovat povědomí o Vaší firmě a přivádět nové zákazníky. Samozřejmě v souladu s Vaší brandovou strategií.

Nezávazně poptat

Po-Pá 8-16 hodin

Napište

Za zeptání nic nedáte