fbpx

Spojte se
s námi

Za zeptání nic nedáte.
Ty nejlepší životní rozhodnutí někdy začínají zcela nenápadně.
Třeba i jedním e-mailem.

KANCELÁŘE >

Havlíčkova 2124

Český Těšín, 737 01

SÍDLO >

nábřeží Míru 42
Český Těšín, 737 01

KONTAKTNÍ OSOBA >

Igor Kluziok

+420 776 098 928
kluziok@woxo.cz

Spojte se
s námi

Za zeptání nic nedáte.
Ty nejlepší životní rozhodnutí někdy začínají zcela nenápadně.
Třeba i jedním e-mailem.

KANCELÁŘE >

Havlíčkova 2124

Český Těšín, 737 01

SÍDLO >

nábřeží Míru 42
Český Těšín, 737 01

KONTAKTNÍ OSOBA >

Igor Kluziok

+420 776 098 928
kluziok@woxo.cz

Často kladené dotazy

FAQ

Narozdíl od velkých agentur přistupujeme ke každému projektu velmi pečlivě. Přijímáme pouze omezené množství klientů tak, abychom všem mohli věnovat maximální úsilí. Za 9 let jsem pomohli více než 100 klientům s průměrnou dobou spolupráce 4 roky. Myslíme si, že to je slušný výsledek. Napište nám a my se rádi podíváme, jestli najdeme společnou cestu i s vaším projektem.

Máte chuť posunout vaše podnikání dále? Poskytnete nám součinnost? Pak jsme tady pro vás a rádi vás provedeme světem marketingu. Neděláme rozdíly mezi velkými a malými klienty, a tak může být naše spolupráce i malou zakázkou v podobě vytvoření letáku. Důležité je, abychom našli společnou řeč a jasně stanovili směr, kterým se vydáme.

Od toho jsme tady my. Mnoho klientů si potřebu marketingu uvědomuje, ale netuší, co za tím hledat. Rádi vám vysvětlíme, jaká marketingová komunikace má v případě vašeho projektu smysl a nastavíme jasné kroky, jak vaše podnikání posunout na vyšší level. Pokud nám data řeknou, že váš projekt nemá potenciál, upřímně vám to řekneme.

Vytváříme řešení na míru tak, aby to dávalo smysl všem stranám. Ke každému projektu přistupujeme individuálně. Pokud k nám přijdete s velkým rozpočtem, jsme schopni nabídnout více služeb a urychlit růst projektu. Pokud máte nižší rozpočty, investujeme peníze tam, kde to dává na začátek největší smysl. Pokud je váš rozpočet nižší, než je potřeba k nastartování marketingových aktivit, řekneme vám to. Standardně pracujeme v hodinových sazbách, které se pro letošní rok pohybují od 990 – 1190 Kč. Pošlete nám zadání nebo nám napište a my vám připravíme nezávaznou cenovou nabídku.

Ať máte jakýkoliv rozpočet, vždy se vám pokusíme maximálně pomoci. Napište nám a uvidíme, určitě něco vymyslíme.

Záleží, na jakou službu nás poptáte. V případě tvorby webových stránek, marketingových strategií či grafiky se snažíme dokončit projekty dle složitosti v řádech týdnů až měsíců. Jedná-li se o dlouhodobý projekt, stanovili jsme minimální délku spolupráce na 3 měsíce, abychom byli schopni doručit výsledky. Jedná se o soustavný proces, který vyžaduje trpělivost.

I když jsme marketingová agentura působící převážně v Ostravě a okolí, vaše lokace pro nás není problém. Většinu projektů řešíme online, ale rádi si za vámi uděláme výlet, ať jste kdekoli.

Máme za sebou projekty z celého světa. Pracovali jsme na projektech v Americe, ve Švýcarsku a mnoha dalších. Vytvořili jsme PPC kampaně v korejštině, polštině aj. Každý projekt je unikátní a rádi se podíváme i na ten váš.

Určitě můžete. Preferujeme dlouhodobé spolupráce, které jsou řízené strategicky, ale pokud od nás potřebujete vytvořit leták, web či jinou jednorázovou záležitost, určitě si na vás najdeme čas a pomůžeme vám.

Nezávazně poptat

Po-Pá 8-16 hodin

Napište

Za zeptání nic nedáte