fbpx

Food Atelier: Ostravská škola vaření šéfkuchaře Davida Valíčka

Zadání: Dostat zcela nový a unikátní projekt školy vaření do povědomí široké veřejnosti v Ostravě a okolí a zpropagovat osobu Davida Valíčka.

Food Atelier Davida Valíčka je koncept zážitkové gastronomie, který v Moravskoslezském kraji nemá obdoby. Nabízí pestrou škálu kurzu vaření pro jednotlivce, páry a skupiny. Je ideálním místem nejen pro milovníky gastronomie prahnoucí po dalším vzdělávání, ale také pro firmy, které chtějí pro své zaměstnance uspořádat originální firemní akci nebo teambuilding.

 

Za téměř čtyřleté fungování nám David Valíček a jeho Food Atelier dopřál velkou dávku zajímavé marketingové práce. Prošli jsme si celým procesem od návrhu vizuální identity, přes budování povědomí o značce až po práci se zákazníkem a zvyšováním customer lifetime value.

 

Společně jsme se pustili i do organizace festivalu jídla Food Market, jehož první ročník byl natolik úspěšný, že vznikla v podstatě další samostatná značka.

food-atelier-radek-kasparek-field
food-atelier-david-valicek-facebook

Nový Food Atelier, nový web

Letošní rok byl pro Food Atelier přelomový. Proběhlo totiž velké stěhování do nového prostoru AD Landek, kde kromě školy vaření vznikla i Food Atelier restaurace. Cílová skupina jednotlivců se nám tak podstatně rozšířila. Díky dlouhodobé práci s brandem a početnou fanouškovskou základnou Food Atelieru na sociálních sítích jde propagace nové restaurace už skoro sama.

 

 

Food Atelier je nyní v novém kabátu a to samé si zasloužil i web. Aktuálně vytváříme zcela novou webovou prezentaci, která už je sice online, ale stále je v procesu ladění. Už teď ale víme, že s výsledkem je spokojen jak David, tak uživatelé. Míru okamžitého opuštění se nám podařilo srazit téměř na nulu.

0 +
Sledujících na Facebooku
0 +
Followers na Instagramu

Výčet služeb

Sestavení marketingové strategie

Vizuální identita (logo, tiskoviny, polepy)

Správa sociálních sítí Facebook a Instagram

Správa bannerových kampaní
Správa kampaní ve vyhledávání

Tvorba webové stránky

David
Valíček

Food Atelier Ostrava

Mladí, pokorní a cílevědomí. Jdou za tím aby klientův business vzkvétal. Plně profesionální přístup, doporučuji !!!!!

5/5

Nezávazně poptat

Po-Pá 8-16 hodin

Napište

Za zeptání nic nedáte