fbpx

Hledáme posilu!

Jsi nadšenec do online marketingu? Chceš se rozvíjet v mladé perspektivní firmě? Přidej se k nám a nastartuj svou kariéru! Dáme ti prostor plně rozvinout svůj potenciál a získat zkušenosti napříč celým online marketingem.

Junior PPC Specialista

(Google Ads, Sklik, Facebook)

Pracovní náplň

  • příprava PPC kampaní v reklamních systémech Google Ads, Sklik a Facebook
  • komunikace s klienty
  • příprava reportů, interpretace výsledků kampaní a jejich následná optimalizace

Požadujeme

  • základní povědomí o PPC reklamě a reklamních systémech na Googlu, Seznamu a Facebooku
  • důraz na detaily
  • systematičnost a pečlivost
  • dobrá znalost angličtiny vítána

Nabízíme

  • Rozsáhlé školení pod vedením seniorního specialisty
  • Prostředí nové moderní kanceláře v centru Českého Těšína
  • Možnost remote práce
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Práci pro klienty z celé ČR, ale i zahraničí
  • Přátelský kolektiv a možnost získat zkušenosti i v jiných oblastech online marketingu