fbpx

Moving World: Oáza pohybu a pohody v centru Prahy

Zadání: Rozšířit co nejefektivněji povědomí o nově vznikajícím tanečním studiu Moving World a vyvíjet aktivity, které budou přispívat k naplňování jeho kapacity.

Máme to štěstí být u zrodu unikátního tanečního studia v centru Prahy, které svým návštěvníkům nabízí nejen desítky lekcí tance a body and mind, ale také krásnou kavárnu a tolik žádaný dětský koutek s hlídáním.

 

Mohlo by se zdát, že v konkurenci ostatních studií v okolí je těžké prorazit, nicméně jedinečnost studia nespočívá pouze v atraktivní lokalitě a prostoru, ale především v lidech a v množství detailů, které my, marketéři, máme při propagaci našich klientů tak rádi. 

Pro Moving World jsme vytvořili celkovou strategii online propagace. Ačkoliv jsme propagaci studia započali už šest měsíců před samotným otevřením a byli jsme limitováni celkovou rekonstrukcí prostoru, tak i přesto jsme docílili krásného zásahu. Co je NOVÉ, to je zkrátka atraktivní a platilo to i v případě Moving World. 

V další fázi propagace jsme naši činnost pro Moving World rozšířili o tvorbu vizuálního obsahu pro sociální sítě a další propagační účely. Tady je pár fotek a videí:

Výčet služeb

Online marketingová strategie

Reklama ve vyhledávačích

Správa sociálních sítí

Facebook a Instagram

Videoprodukce

Fotoprodukce

Online grafika

Přehrát video

Co o nás říká klient?