fbpx

Hledáme posilu!

Jsi nadšenec do online marketingu? Chceš se rozvíjet v mladé perspektivní firmě? Přidej se k nám a nastartuj svou kariéru! Dáme ti prostor plně rozvinout svůj potenciál a získat zkušenosti napříč celým online marketingem.

Content manager

Pracovní náplň

  • tvorba content plánů pro sociální sítě (zejména Facebook a Instagram)

  • tvorba grafiky vizuálů pro sociální sítě

  • hledání zajímavých nápadů pro obsah na sociálních sítích

  • komunikace s klienty

Požadujeme

  • zkušenost s povědomí o fungování sociálních sítí

  • kreativitu a nápaditost při tvorbě obsahu

  • zkušenost s tvorbou grafiky

  • samostatnost a aktivní přístup k práci

  • systematičnost a pečlivost

  • dobrá znalost angličtiny vítána

Nabízíme

  • prostředí nové moderní kanceláře v centru Českého Těšína

  • možnost remote práce

  • flexibilní pracovní dobu

  • práci pro klienty z celé ČR, ale i zahraničí

  • přátelský kolektiv a možnost získat zkušenosti i v jiných oblastech online marketingu